Fantasy Travel

od:  do: 

STAR BENECKO

 • Poloha:

  Hotel se nachází v rozlehlé zahradě přímo v srdci Krkonoš, ve středu turistického a lyžařského střediska Benecko, na západním svahu hory Žalý. Městečko Jilemnice je 7 km, Vrchlabí je 10 km a Špindlerův Mlýn 22 km od hotelu.

  Vybavení hotelu:

  Hotel leží v rozlehlé zahradě, je vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, nekuřácká restaurace s letní terasou a WiFi připojení zdarma.

  Vybavení pokoje:

  Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV se satelitním přijmem a balkón. Možnost až čtyřlůžkových pokojů. K dispozici jsou i apartmány (2 ložnice se dvěmi a čtyřmi lůžky).

  Sport:

  Malý bazén, trampolína, petanque, víceúčelové hřiště s umělým povrchem (vhodné pro míčové hry, tenis apod.), zapůjčení sportovního náčiní, stolní tenis, billiard, šipky, wellness centrum, sauna, masáže, jacuzzi. V letním období se nachází v oblasti Benecko spousta cyklotras. V zimním období jsou v blízkosti hotelu sjezdovky všech obtížností i běžkařské trasy.

  Stravování:

  Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře formou menu o třech chodech.

  Pro děti:

  Herna, pískoviště, hřiště, Hotel oceněn zlatým certifikátem Baby Friendly. O letních prázdninách denně 2 hodiny animační program Indiánské léto.

  Cena zájezdu zahrnuje:

  Ubytování se stravováním formou polopenze, rekreační poplatek, parkování, dětský koutek, WiFi připojení v restauraci. V letním období je zahrnuto: animační program o letních prázdninách. V zimním období je zahrnuto: 10% sleva na půjčení lyžařského a snowboardového vybavení a lyžařskou školu, 15% sleva na Skipas, (cena s kartou hosta).

  Cena zájezdu nezahrnuje:

  Poplatek za domácí zvíře 75 Kč / noc.

6.jpgplatba.jpg3.jpgfacebook.jpgRB.jpgyoutube.jpginstagram.jpg
TOPlist