Fantasy Travel

od:  do: 

OREA RESORT HORIZONT

 • Poloha:

  Hotel leží na okraji městečka Železná Ruda na jižním svahu vrchu Pancíř v chráněné krajinné oblasti Šumava. Od hlavní komunikace je resort vzdálen 1,8 km a od Špičáku pouhé 3 km. 

  Vybavení hotelu:

  Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace á la carte, lobby bar s letní terasou, WiFi připojení v celém hotelu zdarma, konferenční sál, úschovna kol a lyží.

  Vybavení pokoje:

  Pokoje typu STANDARD o velikosti 22 m2 mají vlastní sociální zařízení, fén, TV se satelitním příjmem, telefon a WiFi připojení zdarma. Pokoje typu STANDARD PLUS - stejné základní vybavení jako pokoj typu Standard, velikost pokoje 27 m2 , navíc balkón s výhledem na německé Alpy, župany během pobytu k dispozici zdarma. Pokoje typu SUPERIOR - stejné základní vybavení jako pokoj typu Standard, velikost pokoje 29 m2, balkón, župany během pobytu k dispozici zdarma, po příjezdu zdarma 1 x 0,5 litru minerální vody, rychlovarná konvice s čajem a kávou. Pokoje typu EXECUTIVE - velikost pokoje 23 - 29 m2, župany během pobytu k dispozici zdarma, kosmetika v koupelně, čokoládové pralinky a 1 x minerální voda 0,5 litru po příjezdu na pokoji zdarma, rychlovarná konvice s kávou a čajem. RODINNÝ POKOJ - základní vybavení shodné s vybavením pokoje typu Standard, velikost pokoje 42 m2, možnost ubytování až 4 osob, k dispozici rodinná společenská hra v průběhu celého pobytu (oproti kauci), župany pro dospělé osoby k dispozici zdarma, 1 x minerální voda 0,5 litru a čokoládové pralinky po příjezdu, rychlovarná konvice s kávou a čajem. Hosté všech typů pokojů mají bezplatný vstup do bazénu, jacuzzi, fitness centra, sauny a římských lázní denně v době od 08:00 do 12:00 a od 13:00 do 21:00.

  Sport:

  Bazén, billiard, stolní tenis, sauna, fitness centrum s kardiozónou, solárium, venkovní trampolína, minigolf, šipky, nordic walking, jacuzzi, prodej skipasů, Kneippův chodník, římské vonné lázně, spinnery. V průběhu letní i zimní sezóny animační programy: badminton, turnaj v tenise, vodní pólo, stolní tenis, turnaj v šipkách, sportovní olympiáda, cvičení v bazénu.

  Stravování:

  Snídaně nebo polopenze formou bufetu.

  Pro děti:

  Herna. V průběhu celé zimní a letní sezóny, 6 dní v týdnu jsou připraveny pro Vás a Vaše děti bohaté animační programy, které jsou pro hosty zdarma (závody s kosatkou, dětský klub s kreativní dílnou, malování na hrníčky a trika, korálkování, malování na sklo, dětská diskotéka atd.).

  Cena zájezdu zahrnuje:

  Ubytování s vybraným stravováním, WiFi připojení, vstup do bazénu, jacuzzi, sauny a fitness centra, DPH a místní poplatky.

  Cena zájezdu nezahrnuje:

  Parkovné: venkovní parkoviště zdarma, garáž 150 Kč / den. Poplatek za domácí zvíře 250 Kč / den.   

  Poznámka:

  Kapacita je na zpětné potvrzení. Bonusy: 10% sleva na wellness procedury v Pool a Fitness centru. U pobytu na více než 5 nocí welcome drink (sklenka vína, piva nebo nealko nápoj) zdarma na osobu při příjezdu. U pobytu na 7 nocí a více zdarma koláč a káva na osobu a den.

LB-Fcb-LOGO.png6.jpgplatba.jpg3.jpgRB.jpgfacebook.jpginstagram.jpg
TOPlist