Fantasy Travel

od:  do: 

HELIOS

 • Poloha:

  Hotel leží v rozlehlém parku, který vytváří jedičnou a klidnou atmosféru celého místa a nachází se 700 metrů od termálního jezera a od centra malebného lázeňského města Hévíz. 

  Vybavení hotelu:

  Hotel je tvořen třemi budovami. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, spa centrum s krytým i venkovním termálním bazénem a léčebným centrem, infrasauna, jacuzzi, solárium, solná komora, parní lázně, fitness, masáže, kosmetické služby, manikúra, pedikúra, léčebné čaje, kadeřnictví, ordinace zubního lékaře, obchod s dárkovými předměty, WiFi k dispozici zdarma.

  Vybavení pokoje:

  Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout nebo vana, WC), televizí, telefonem, rádiem, minibarem, sejfem a balkónem. Hostům je k dispozici župan zdarma.

  Pláž:

  Proslulé termální jezero s unikátní léčivou vodou se nachází 700 metrů od hotelu.

  Sport:

  Tenisové kurty, folkórní večery s živou hudbou, půjčovna jízdních kol.

  Stravování:

  Polopenze (snídaně a večeře, mimo jiné s nabídkou pokrmů pro diabetiky, pro hosty alergické na laktózu, vejce, lepek, dále nízkotučná a nízkoenergetická jídla) a v poledne polévkový bufet, léčivé čaje, pitná kúra vodou z léčivého pramene.

  Cena zájezdu zahrnuje:

  Ubytování, stravování formou polopenze, vstup do léčebného centra a termálních bazénů, zákonné pojištění CK proti úpadku.

  Cena zájezdu nezahrnuje:

  Pobytovou taxu 1,8 € / dospělá osoba / noc, vstupné do navštívených objektů.

6.jpgplatba.jpg3.jpgRB.jpgfacebook.jpgyoutube.jpginstagram.jpg
TOPlist