Fantasy Travel

od:  do: 

FREYA

 • Poloha:

  Hunguest Hotel Freya*** se nachází v centru lázeňského města Zalakaros, v krásném parku v sousedství lázní. Město Zalakaros leží v jihozápadní části Maďarska (200 km od Budapešti) poblíž Balatonu, první termální lázně zde byly otevřeny před 50 lety. Od té doby se sem hosté přijíždějí regenerovat, a to po stránce duševní i fyzické.

  Vybavení hotelu:

  Hotelový komplex vhodný pro všechny věkové kategorie. K dispozici je vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, obchod, WiFi připojení, konferenční místnost.

  Vybavení pokoje:

  Vlastní sociální zařízení, balkón, telefon, TV, minibar, sejf, v části pokojů klimatizace (za poplatek 110Kč/den), župan.

  Sport:

  Termální a zážitkové bazény (vnitřní i venkovní), plavecký bazén, jacuzzi, sauna, koupele - vše ve vedlejším akvaparku (propojený koridorem), do něhož mají hoteloví hosté přednostní vstup. Dále posilovna či možnost půjčení jízdních kol.

  Stravování:

  Polopenze formou bufetu.

  Pro děti:

  Dětské bazény, tobogány a další vodní atrakce, miniclub.

  Cena zájezdu zahrnuje:

  Ubytování, stravování formou polopenze, vstup do termálních lázní. Termální a zábavní bazény, welness, sauna za příplatek 200 Kč / den; zákonné pojištění CK proti úpadku.

  Cena zájezdu nezahrnuje:

  Pobytovou taxu 1,7 EUR / dospělá osoba / noc (platí se na místě).

  Poznámka:

  V lázních se používá léčivá a termální voda o různých teplotách. Zásobování pochází z více pramenů. Termální voda o teplotě 96oC se používá k léčebným účelům, zatímco termální vodou 53 oC teplou se plní plážové bazény. Léčí se zde zejména nemoci pohybového ústrojí (opotřebení kloubů, záněty), léčení ženské potíže a kožní choroby včetně rehabilitační péče (poškození úrazové, ortopedické, neurochirurgické a na pohybovém ústrojí). Lázeňští hosté se mohou podrobit nejrůznějším léčebným procedurám.

LB-Fcb-LOGO.png6.jpgplatba.jpg3.jpgRB.jpgfacebook.jpginstagram.jpg
TOPlist