Fantasy Travel

od:  do: 

FIT FUN

 • Poloha:

  Wellness hotel Fit Fun se nachází asi 1,5 km od centra města v části Harrachova zvané Rýžoviště. Město Harrachov jako takové je největším sportovním a rekreačním centrem západní části Krkonoš, proslavené především sklářstvím a areálem se skokanskými můstky s nejslavnějším mamutím můstkem, na kterém jsou pořádány jak Světový pohár, tak i mistrovství světa v letech na lyžích. Hotel Fit Fun je vzdálen asi 300 m od čtyřsedačkové lanovky vedoucí na Čertovu horu, na které jsou jedna modrá, dvě červené a jedna černá sjezdovka. Přímo u hotelu je cca 500 m dlouhý vlek Amálka, na kterém je i večerní lyžování a který je propojen s hlavním skiareálem. Hotel Fit Fun je ideálním místem pro rodinnou dovolenou v zimě i v létě, protože v jeho těsné blízkosti probíhají turistické trasy vedoucí na nejznámější místa západních Krkonoš, kterými jsou například Dvoračky nebo Vosecká bouda. Zapomenout nesmíme na blízký hraniční přechod do Polska, za kterým se nachází obec Jakuszyce se známým sportovním areálem běžeckých tratí, které jsou v létě využívány jako cyklistické trasy. Turisté by si neměli nechat ujít návštěvu 27 metrů vysokého vodopádu Kamienczyk, nacházejícího se nedaleko města Harrachov na polské straně Krkonoš. 

  Vybavení hotelu:

  Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, kavárna, bowling bar, konferenční sál, WiFi připojení zdarma.

  Vybavení pokoje:

  Vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, telefonem a sejfem. Možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích, možnost jedné nebo dvou přistýlek. K dispozici jsou také rodinné a mezonetové pokoje s možností ubytování až 5 osob.

  Sport:

  Krytý bazén, sauna, fitness centrum, masáže, jacuzzi, infrasauna, pára, sluneční louka, léčebné procedury, stolní tenis, bowling, lyžařská a snowboardová škola, servis a půjčovna lyžařských potřeb, půjčovna sportovních potřeb, billiard, šipky, TV místnost, ohniště, v letním období volejbalové hřiště.

  Stravování:

  Polopenze (snídaně a večeře) formou bufetu.

  Pro děti:

  Brouzdaliště, dětský koutek.

  Cena zájezdu zahrnuje:

  Ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, WiFi připojení, stolní tenis, vstup do hotelového bazénu (v době od 07:00 do 10:00 a 14:00 - 21:00).

  Cena zájezdu nezahrnuje:

  Parkovné 50 Kč / den (za pobyt cena maximálně 250,-Kč), poplatek za domácí zvíře - malé plemeno (do velikosti Bígla) 290 Kč/ noc, velké plemeno 490 Kč/ noc

  Poznámka:

  Check-in je od 14 hodin, check-out do 10 hodin. Kapacita je na zpětné potvrzení.

6.jpgplatba.jpg3.jpgRB.jpgfacebook.jpgyoutube.jpginstagram.jpg
TOPlist