Fantasy Travel

od:  do: 

DEVĚT SKAL - SENIOR 55+

 • Poloha:

  Hotel leží v překrásné krajině Žďárských vrchů u Milovského rybníka obklopen lesy. Hotel je výborně dostupný ze všech  dopravních tahů a nabízí veškerý komfort, který si jen můžete pro strávení krásné dovolené přát. Vzdálenost od Prahy je 180 km a od Brna 80 km.

  Vybavení hotelu:

  Hotelový resort vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, WiFi připojení zdarma, parkoviště u hotelu zdarma a konferenční místnost. Hotel akceptuje ubytování se zvířaty.

  Vybavení pokoje:

  Ubytování v pokojích typu Economy s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, balkónem. Možnost jedné přistýlky. K dispozici jsou i pokoje typu Superior (zrekonstruované) a rodinné pokoje za příplatek.

  Sport:

  Krytý bazén (vstup pro hotelové hosty zdarma v době od 08:00 do 20:00), sauna, masáže, nově zrekonstruované víceúčelové sportoviště s umělým povrchem vhodné pro volejbal, tenis, nohejbal, mini fotbal, košíkovou, házenou a badminton. Přímo v hotelu si také můžete  zahrát stolní tenis, billiard, minigolf. Mírně zvlněná krajina s množstvím atraktivních kulturních a přírodních cílů a čisté přírodní prostředí regionu nabízí velmi dobré podmínky pro provozování cykloturistiky. V hotelu je půjčovna kol.

  Stravování:

  Polopenze (snídaně formou bohatého bufetu, večeře formou bufetu nebo menu) a odpolední káva s moučníkem v hotelovém lobby baru.

  Cena zájezdu zahrnuje:

  Ubytování, polopenzi, odpolední kávu s moučníkem, vstup do hotelového bazénu, parkování. Možnost domácího mazlíčka zdarma.

  Cena zájezdu nezahrnuje:

  Doprava (kromě termínu 10.6. - 15.6. s autobusovou dopravou), nápoje u večeře a případný rekreační poplatek.

  Poznámka:

  Kapacita je na zpětné potvrzení. U autobusového termínu10.6. - 15.6.2018 jsou v ceně pobytu zahrnuty výlety: zřícenina Štarkov, Polička, Dalečín, Nové Město na Moravě (prohlídka zámku), Žďár nad Sázavou, Zelená Hora, Hamry nad Sázavou. V ceně není zahrnuto vstupné do památek.

 • Termín Den Délka pobytu Strava Doprava Odkud Cena Cena za dítě
  20.7.2020 - 25.7.2020 Po 5 nocí Polopenze Autobusem 0 Kč 0 Kč KALKULACE A REZERVACE 
  20.7.2020 - 27.7.2020 Po 7 nocí Polopenze Autobusem 0 Kč 0 Kč KALKULACE A REZERVACE 
LB-Fcb-LOGO.png6.jpgplatba.jpg3.jpgRB.jpgfacebook.jpginstagram.jpg
TOPlist